Spędzamy bezpiecznie wakacje...

CZE

Zbliżające się wakacje to czas radości i zabawy, ale również okres, w którym warto pamiętać o bezpieczeństwie. Właśnie dlatego uczniowie klasy IIb naszej szkoły wraz z wychowawczynią panią Joanną Żyłką przygotowali apel, który miał na celu przypomnienie wszystkim, jak spędzać wakacje w sposób odpowiedzialny. Uczniowie w prosty i przystępny sposób przypomnieli zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas wakacji. Najbardziej emocjonującą częścią apelu były występy muzyczne. Uczniowie zaśpiewali piosenki o tematyce związanej z bezpieczeństwem na wakacjach. Każda z nich była nie tylko wesoła i rytmiczna, ale również niosła ważne przesłanie. Podczas apelu uczniowie nie tylko śpiewali, ale także recytowali wierszyki informujące jak należy zachowywać się podczas wakacji. W ten sposób dzieci w przystępny sposób dowiedziały się, jak reagować w różnych okolicznościach, aby uniknąć niebezpieczeństw. Apel przygotowany przez uczniów klasy II był nie tylko wspaniałą okazją do zaprezentowania ich talentów, ale przede wszystkim cenną lekcją na temat bezpiecznego spędzania wakacji. Dzięki takim inicjatywom nasze dzieci mogą cieszyć się letnim wypoczynkiem, mając jednocześnie świadomość, jak unikać zagrożeń.

1fbe46-img_20240619_wa0003.jpg 87fc53-img_20240619_wa0006.jpg 0e0837-img_20240619_wa0017.jpg f522be-img_20240619_wa0018.jpg
Dodano: Czwartek 20 czerwca 2024 08:04:02